НОВИНИ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Про співпрацю художньої школи з дитячою бібліотекою

Дата: 09.06.2022 17:21

Днями відвідувачі Кельменецької художньої школи разом із в.о. директора Галиною ШВЕЦЬ завітали до Кельменецької дитячої бібліотеки.

Бібліотека вже давно співпрацює з художньою школою, адже читання художньої літератури та малювання – це приємне спілкування, творчий розвиток,  політ фантазій та гарно проведений час.

Для юних любителів книги та образотворчого мистецтва бібліотекарі провели екскурсію, познайомили з правилами користування бібліотекою та читали малечі книжкові новинки, що надійшли від Українського інституту книги.

А потім дітки-переселенці малювали свої мрії під мирним небом над Україною.

Як розповіла директор Кельменецької централізованої бібліотеки Ольга ТВЕРДОХЛІБ: «Діти провели час весело та пізнавально. Чекаємо на нові зустріч».