День журналіста в таборі «Сонячна Галактика»

Дата: 07.06.2022 15:15

У таборі з денним перебуванням «Сонячна Галактика», який діє при Нелиповецькому ліцеї ОЗЗСО, 07 червня відбувся день журналіста.

Наші вихованці мали нагоду відчути себе справжніми кореспондентами, провести соціальне опитування на тему «Життя в таборі» та дізнатися про останні новини освітянського простору Дністровського району. Було почуто багато цікавих думок та захоплюючих історій.

Особливо запам’яталася дітям зустріч з нашими гостями. Адже в цей день нас відвідали заступник селищного голови Микола ДОВГАНЬ, начальник відділу освіти, культури та спорту Василь КАЧАН і начальник відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Олег ПІДЛУБНЯК, які цікавилися роботою пришкільного табору та підготовкою найпростіших укриттів в ліцеї  в умовах військового стану.

Гості поділилися своїми враженнями від закладу, пригадали свої шкільні роки та побажали вихованцям гарного відпочинку,  здійснення мрій та мирного неба над головою.

Ось так цікаво та пізнавально пройшов ще один день відпочинку для дітей нашого ліцею.

Заступник директора з виховної роботи Наталя Федорюк.