Літній мовний табір “ Rainbow”

Дата: 07.06.2022 12:05

2 квітня на базі Росошанівського НВК розпочав свою роботу літній мовний табір “ Rainbow”.

Основна мета роботи мовного табору – вдосконалення навичок мовлення, непомітне подолання мовного бар'єру, поєднання навчання з захоплюючим відпочинком та отримання мотивації для подальшого удосконалення знань з іноземної мови, саме тому вчителі  іноземної мови підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, майстер-класи, ігри, пісні, танці, інтерв’ю та перегляд навчального відео. Після закінчення складного навчального року діти отримають змогу цікаво проводити вільний часу у мовному літньому таборі. Протягом двох тижнів діти зможуть поглибити свої знання англійської мови, розвинути навички роботи у команді, взяти участь у змаганнях, іграх, проявити свою творчість, що сприятиме формуванню мовної особистості учня.

Галина Коломейко