НОВИНИ РАЙОНУ. Відбулося засідання комісії з топоніміки  Кельменецької селищної ради

Дата: 06.06.2022 17:03

На минулому тижні, за участі селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, відбулося засідання комісії з топоніміки  Кельменецької селищної ради під головуванням заступника голови селищної ради Романа ДВОРСЬКОГО.

Як повідомив Роман ДВОРСЬКИЙ, до Кельменецької селищної ради, з метою позбавлення найменших згадок про комуністичний режим, радянських свят, визволителів червоної армії чи оспівувачів російського псевдо «великодержавия» впродовж XVIII-XX ст., із пропозицією перейменувати площі, вулиці та сквери звернувся депутат Чернівецької обласної ради VІІІ скликання Михайло ПАВЛЮК.

Після обговорення цього питання комісія одноголосно вирішила розглядати рішення, щодо пропозицій з перейменування вулиць нашої громади, окремо по кожному населеному пункті та рекомендувала відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою  розпочати громадське обговорення запропонованих варіантів, щодо перейменування вулиць та площ  на території населених пунктів Кельменецької селищної територіальної громади.Фото без опису