НОВИНИ РАЙОНУ. Відбулися збори трудового колективу Кельменецької селищної ради

Дата: 06.06.2022 15:08

На минулому тижні під головуванням заступника селищного голови Романа ДВОРСЬКОГО в Кельменецькій селищній раді відбулися збори трудового колективу.

Згідно порядку денного, після обговорення посадовцями вирішено затвердити комісію з питань охорони праці в кількості 5 осіб, визначено відповідальних осіб за стан охорони праці у відділах, секторах, службах, центрах та групах селищної ради, призначено відповідального за пожежну безпеку та електрогосподарство, а також  затверджено інструкції з охорони праці Кельменецької селищної ради.