Новини Кельменеччини

Дата: 03.06.2022 16:57

2 червня відбулася підсумкова нарада організаційного комітету з відзначення державних урочистостей - свята Останнього дзвоника та Міжнародного дня захисту дітей.

Від імені селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА всім організаторам цих заходів за пророблену роботу було висловлено подяку: «В такий складний для нашої Держави час, ваша проведена підготовча робота, написання сценаріїв, залучення до заходів батьків та гостей, дітей та батьків-внутрішньо переміщених осіб, оформлення сцен, включення цікавих художніх номерів – це велика кропітка робота, яку ви виконали на відмінно. За що Богдан Олександрович висловлює вам свою щиру вдячність та повагу за професіоналізм», - наголосив на нараді заступник селищного голови Микола ДОВГАНЬ.

Згідно порядку денного оргкомітет склав орієнтовний календар заходів на цей червневий місяць.