З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 08:53

Сьогодні в Україні, як і по всьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. У нашій Державі, коли над головами літають ракети, розриваються бомби, чиняться неймовірні звірства над українцями різного віку, цьогорічний День захисту дітей особливий.

Кожен дорослий щодня повинен дбати про умови зростання нашого майбутнього, пам’ятаючи, що ці маленькі люди потребують ніжності, любові, уваги й турботи. Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб наша малеча росла щасливою, розумною, здоровою і талановитою. Адже немає більшого щастя у світі за посмішку дитини.

Хочемо, щоб кожна малеча зростала у мирі та спокої, могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль.

Щоро бажаємо нашим діткам рости здоровими, добрими, талановитими й успішними! А батькам бажаємо мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України!

Зі щирою повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.