НОВИНИ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Останній  дзвінок в Новоселицькому НВК

Дата: 27.05.2022 19:51

27 травня у Новоселицькому НВК відбулося  свято Останнього дзвоника, за участі заступника голови Кельменецької селищної ради Миколи ДОВГАНЯ та старости села Андрія БАБИНСЬКОГО. На урочистій лінійці були присутні учні 9-11 класів, батьки, вчителі. Для багатьох учнів це свято - успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для  випускників – особливо радісний  та щемливий день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Гарними словами та патріотичною композицією зустріла випускників дівчина-Україна – Боднар Валерія, яка побажала всім миру та спокою в Україні.

В скорботі і з великою вдячністю присутні згадали загиблих Героїв України та односельчанина Івлєва Петра Петровича, які боролися за свободу, цілісність та єдність нашої держави. Право підняти Державний Прапор України надали випускникам: Момоту Денису, Ковальовій Наталі, Соколу Давиду,   Салагор Анні-Марії.

За підсумками навчального року кращі учні закладу були нагороджені грамотами.

ЗІ щирими словами та побажаннями до дітей звернулися  в.о. директора НВК Марія Ткачук, перша вчителька Валентина Гончар, класний керівник Тетяна Романюк, батьки.

Випускники 11 класу декламували вірші, загадували бажання під підковою, створили символічне пам’ятне дерево «Випускники Новоселицького НВК».

Незабутньо прозвучав останній дзвінок у руках одинадцятикласників.

Батьки благословили дітей  на добру долю, вірність і любов  хлібом-сіллю та вишитим рушником-оберегом.

Після свята учні та батьки передали подяку на адресу керівництва Кельменецької селищної ради за можливість проведення цього пам’ятного дня. Щиро бажаємо нашим учням та педагогам  мирного неба, міцного здоров’я та успіхів! Віримо в нашу працю, наших  учнів, наших героїв, нашу перемогу і перемогу нашої рідної України!!!

Заступник директора з виховної роботи Наталія Коломейко.