НОВИНИ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Безкоштовна допомога малозабезпеченим сім’ям та ВПО кожного старостинського округу

Дата: 28.05.2022 14:07

Сьогодні на кожен старостинський округ нашої громади успішно пройшла видача муки та гороху.

З метою забезпечення усіх старостинських округів кельменеччини було здійснено розрахунок потреби на кожен населений пункт громади. Загалом 28 травня на кожен округ було видано муки 16600кг. та 6250 кг гороху.

Нагадуємо, що  безкоштовна допомога малозабезпеченим сім’ям та ВПО кожного старостинського округу неодноразово надходили від Чернівецької обласної військової адміністрації https://www.facebook.com/CVoda з гуманітарного штабу «Олімпія» https://m.facebook.com/bukhelp/, завдяки співпраці І заступника Чернівецької обласної військової адміністрації – Богдана КОВАЛЮКА, й селищного голови – Богдана ОЛІЙНИКА, та за сприяння Романа Малиша, Яни Тихохід і Василя Качана.

Організація безкоштовної гуманідарної допомоги – це не обов’язок працівників самоврядування чи виконавчої влати, а їх громадянська позиція. Бо паралельно із процесом організації допомоги (сортування, складання, погрузка, розгрузка, знову сортування, ведення обліку, складання відомостей, зберігання та видача…) держслужбовці виконують своїх щоденні робочі завдання. Та, як запевнили представники ЧОВА, ОГШ «Олімпія» та селищної ради, така співпраця продовжуватиметься й надалі.