НОВИНИ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Відбулася чергова сесія селищної ради VІІІ скликання

Дата: 26.05.2022 16:59

25 травня під керівництвом селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА відбулася ХХ сесія селищної ради VІІІ скликання.

Роботу розпочали із хвилини мовчання на вшанування пам’яті усіх військових, цивільних та дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України, після чого у залі прозвучав Гімн України.

Згідно із Порядком денним на розгляд ради виносилося 47 питань.

На пленарному засідання заслухано: звіти начальника фінансового відділу селищної ради – Василишеної С., про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 2021 рік та  директора КМП «КЦПМСД»- Дмитрука д., про роботу у 2021 році комунального некомерційного підприємства «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги», а також інформації начальника Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області - Бандуряка Р., про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і правопорядку на території Кельменецької територіальної громади, директора КП - Боднара А., про роботу комунального підприємства «Жолобки», директора КП – Макаровську Л., про роботу комунального підприємства «Нелиповецьке». Та уточнено показники селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2022 рік.

Депутатами затверджено низку Положень – про відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та комунальної власності; про відділ регулювання земельних відносин та екологічної безпеки; про Цільовий фонд; про  Фонд охорони навколишнього природного  середовища; про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кельменецької селищної ради; та Програм – підвищення ефективності діяльності Кельменецького відділу Управління ДМС у Чернівецькій області на 2022-2026 роки; цільового використання коштів, що надходять у  порядку відшкодування втрат  сільськогосподарського і  лісогосподарського  виробництва Кельменецької селищної ради на 2022-2025 роки; покращення умов обслуговування населення Кельменецької селищної територіальної громади щодо призначення всіх видів державних соціальних допомог на 2022-2024 роки.

Також народними обранцями нашого краю заслухано про хід виконання Програм: збереження і поновлення зелених насаджень в Кельменецькій територіальній громаді на 2021-2025 роки; розвитку культури Кельменецької селищної ради на 2021-2025 роки; оздоровлення та відпочинку дітей в Кельменецькій селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки; розвитку туризму в Кельменецькій селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки; охорони та збереження об’єктів культурної спадщини в Кельменецькій селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки; збереження архівних фондів на 2021-2024 роки. Та до деяких Комплексних Програм внесено зміни.

Крім того, депутати ухвалили ряд рішень у сфері регулювання земельних відносин, зокрема: про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, затвердження документації із землеустрою, проведення експертної грошової оцінки земельної ділянк, припинення права користування земельними ділянками та інше.

В ході засідання депутатами ухвалено вервечку рішень у сфері розпорядження нерухомим майном комунальної власності та затверджено низку рішень про виконавчі органи селищної ради.