Потрібна Ваша допомога на реабілітацію Артема Ткача

Дата: 25.05.2022 12:53

Важко навіть уявити ті почуття і той стан, коли твоїй дитині виносять страшний діагноз, коли вартість життя рідної кровиночки вимірюється сотнею тисяч євро, а не навіть гривень. Бо сьогодні і сто тисяч гривень для кожної середньостатистичної української сім’ї – захмарна сума. А про такі величини в іноземній валюті й говорити годі. Але ж на кону життя сина, тому батьки з усіх сил і всіма можливими способами будуть боротися, аби лише встигнути.

На початку цього року мережу фейсбук сколихнув пост про те, що ВОСЬМИРІЧНИЙ ЖИТЕЛЬ КОНОВКИ АРТЕМ ТКАЧ потребує дороговартісного лікування за кордоном. Хлопчику діагностували хворобу під складною для пересічної людини назвою – тромбоцитопенічна пурпура. Врятувати Артемка могла лише операція з пересадки кісткового мозку. Сьогодні мати з сином вже перебувають на лікуванні у Туреччині. Коштовна операція, яку було здійснено не без допомоги щедрих благодійників громади, пройшла вдало.

Та залишається один дуже вагомий аспект – післяопераційна реабілітація! Це також важлива складова одужання маленького жителя нашої громади.

Сподіваємося, що цього разу знайдуться послідовники Володимира КРУГЛОГО та Дениса ІЛАША і найближчим часом до порятунку Артема долучаться усі небайдужі. Не обов’язково мати великі статки. Навіть пожертва у сотню або п’ять гривень, за умови, що її зробить кожен із нас, може врятувати життя.

Тож не гаймо часу, бо його й так нема!

Подаємо усі реквізити, за якими можна здійснити фінансову допомогу.

Не будьмо байдужими!

РЕКВІЗИТИ

5168752012461029 (гривня),

4149499991315522 (євро) мама Ткач Майя Василівна.