Вишиванка - броня України!

Дата: 19.05.2022 19:51

19 травня на Кельменеччині з нагоди Дня української вишиванки відбувся флешмоб «Вишиванка - броня України!»

Українська вишиванка - не лише елемент святкового, народного вбрання, а й складова українського культурного надбання. Український народ крізь віки проніс любов до вишиванки та зберіг традиції вишивання одягу. В кожному регіоні України є свої традиції вишивання, свій символізм елементів орнаменту на одязі.

Сьогодні українська вишиванка, як і Мова, є вагомою ознакою національности. І це свято, покликане зберегти українські народні традиції через етнічний вишитий одяг. У День вишиванки кожен, хто хоче підкреслити своє українське походження, а також просто підтримати Україну, може одягнути вишиванку.