Новини Кельменеччини. Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 19.05.2022 17:27

19 травня під головуванням селищного голови Богднана ОЛІЙНИКА відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради VІІІ скликання.

Згідно порядку денного виконком розглянув низку питань з різних сфер життєдіяльності громади, у тому числі, щодо роботи комунальних підприємств «Жолобки» та «Нелиповецьке», виплати допомоги на поховання та надання дозволу на підключення до системи водопостачання та каналізаційної мережі смт Кельменці.

Після обговорення та прийняття, згідно законодавства України, відповідних рішень з кожного питання порядку денного, Богдан Олександрович наголосив на тому, що кожний старостинський округ є важливим для Держави, в цілому, й громади, зокрема, та подякував старостам за проведену роботу, щодо прийому та влаштування внутрішньо переміщених осіб, організації роботи з підтримки наших військових ЗСУ та належне професійне виконання своїх посадових обов’язків.