Новини Кельменеччини. Серед найзатребуваніших фахівців на ринку праці – швачки та слюсарі

Дата: 18.05.2022 11:59

Станом на 18 травня 2022 року в Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано майже 500 вільних робочих місць. Найбільше роботодавці  потребують  швачок, для них є  91 пропозиція роботи, також є робота для 38 слюсарів.

Також серед актуальних вакансій є по 15 пропозицій роботи для інспекторів у заклад пенітенціарної служби та водіїв, по 13 для лікарів та охоронників, потрібні 10 майстрів. Роботодавцям потрібні по 8 бухгалтерів, в’язальників схемних джгутів, комплектувальників товарів, прибиральників приміщень та територій.

Окрім цього є робота для економістів, менеджерів, фармацевтів, токарів, кухарів, контролерів, електрогазозварників та верстатників деревообробних верстатів.

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.