ПАМ'ЯТНІ ДАТИ. СВЯТКОВІ ДНІ. З нагоди Міжнародного дня сім’ї

Дата: 15.05.2022 00:37

Шановні краяни та гості Кельменеччини! Прийміть вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї!

Родина - це опора та надія  для кожної людини. По-справжньому потрібними, захищеними та любимими ми відчуваємо себе саме у колі близьких і рідних, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості та поважають без упередження.

У батьківській хаті прищеплюється людські якості, любов до рідної мови, культури. Бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій. Немає в світі нічого важливішого за родинні зв'язки. У міцній родині будь-які проблеми долаються легше. Цей, 2022 рік, як ніколи раніше, доводить це. Адже ті біди, які доводиться долати нашій Державі, ми долаємо згуртовано, дружно, з честю та непохитною впевненістю у завтрашній світлий день.

Щиро бажаю кожній українській родині миру та благополуччя, щастя та добробуту. Нехай у кожній домівці панують здоров’я та мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє родинне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих та найближчих людей!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.