Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам

Дата: 12.05.2022 15:50

В суботу, 14 травня 2022 року, представниками агентства ООН у справах біженців буде здійснюватися реєстрація внутрішньо переміщених осіб для надання грошової допомоги.

Сума допомоги базується на розмірі прожиткового мінімуму, прогнозованому на квітень 2022 р., та становить 2220,00 грн на одну людину в місяць, і виплачуватиметься протягом 3- х місяців із розрахунку на кількість людей у родині.

Під час особистого прийому внутрішньо переміщеним особам необхідно мати документи, що посвідчують особу, та, за наявності, документи дітей та інших осіб, яких внутрішньо  переміщена особа супроводжує.

Прийом внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у смт Кельменці, буде здійснюватися за адресою: смт Кельменці, пл. Центральна, 2,  каб. 13А, орієнтовно з 12.00 год.

Прийом внутрішньо  переміщених осіб, які тимчасово проживають у населених пунктах Кельменецької селищної територіальної громади, буде здійснюватися у приміщеннях старостинських округів.

За детальною інформацією, щодо години прийому, звертатись до старости села у кожному населеному пункті.