Талановита молодь Кельменеччини

Дата: 10.05.2022 12:25

Нові досягнення юних музикантів на міжнародному конкурсі

З 01 травня цього року учні КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» Дієго Боднар (скрипка, с. Бузовиця, старший викладач Вікторія Раренко, концертмейстер Алла Коржос) та Дмитро Білий (гітара, смт Кельменці, старший викладач Галина Герцяк), маючи досвід участі в міжнародних конкурсах покращили свої попередні результати та стали лауреатами І ступеня п’ятиденного Міжнародного двотурового конкурсу „TALENTS OF WORLD 2022 UKRAINE IN MY HEART“ в місті Братіслава (Словаччина).

Конкурс проводився за підтримки та сприяння головного управління культури міста Братіслава. Головою оргкомітету був заслужений професор Pavol Ko?í.

Високий виконавський рівень показали конкурсанти із 9 країн: Україна, Польша, Азербайджан, Грузія, Молдова, Литва, Косово, Македонія, Словаччина.

Бажаємо талановитим учням подальших перемог та творчих злетів.Фото без описуФото без опису