Пам’ятні дати. Звернення селишного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня матері

Дата: 07.05.2022 21:23

Врага не буде супостата,
                                                         А буде син, і буде мати,
                                                         І будуть люди на землі.

8 травня в Україні відзначається День матері.

Взагалі, починаючи з Середньовіччя, місяць травень присвячується Пресвятій Богородиці Діві Марії, Божій матері. До неї звертаються тоді, коли потрібні заступництво та допомога. Тому що, мама - найближча і найдорожча людина, яка завжди підтримає у важку хвилину і розділить радість.

Немає таких слів, щоб висловити всю свою любов і всі свої ніжні почуття до матері.

Нині, за умов зовнішньої військової агресії, українські матері є берегинями не тільки домашнього затишку, а й цілої Держави. Українські матері є взірцями мужності і самопожертви.

Сьогодні, як ніколи раніше, маємо велике бажання висловити кожній матері слова щирої вдячності за безмежну любов і постійну турботу, ніжність і ласку, непохитність духу та витримку, цілодобові молитви та жертовність.

Дякуємо Вам, дорогі наші матері! Наша найвища шана та любов вам, берегиням життя і миру, берегиням України!

У цей день з особливою вдячністю висловлюємо слова шани матерям, чиї діти захищають нас від російської агресії та всім українським жінкам-воїнам на фронті оборони України та в тилу. Дякую вам за ваших синів та дочок, які зараз мужньо, зі зброєю у руках, виконують найвищу, священну місію захисту Батьківщини! Дякуємо за ваше вірне і високопрофесійне служіння Україні на бойовому посту!

Слава Українським Матерям!