До відома суб’єктів господарювання! Про навчання працівників з питань охорони праці під час воєнного стану

Дата: 27.04.2022 16:05

Державна служба України з питань праці інформує: законодавство з охорони праці дозволяє роботодавцю на власний розсуд визначати форму та механізм навчання з питань праці своїх працівників.

Роботодавець також може встановлювати обсяг вивчення вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці.

Відповідна підготовка може здійснюватися як власними силами, так і навчальним центром на договірних умовах.

Перевірка знань після проведеної навчальними центрами підготовки з питань охорони праці продовжує здійснюватися, в тому числі, дистанційно Держпраці України  та її територіальними органами.

За матеріалами Держпраці