Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

Дата: 26.04.2022 09:19

Нас не зламає війна,
Наша віра єднає серця,
Україна навіки жива!
Україна це наша земля!
Наша країна непереможна, бо коли у нашу хату пре ворог ми об’єднуємося в один нероздільний механізм і діємо спільно, йдучи до спільної мети. Минулого Страсного тижня всі працівники клубних установ нашої громади об’єдналися навколо спільної ідеї створення для наших оборонців святкових кошиків до Великого Дня – Світлого Христового Воскресіння.
Об’єдналися і створили три величезних пасхальних кошики з неймовірно смачними різноманітними ласощами.
Почувши про таку акцію, до працівників клубних установ вирішили долучитися й інші представники нашої громади, зокрема: Олена ВАКУЛЯК з с. Вороновиця, Тарас і Сніжана СЛУХІНСЬКІ з с. Вовчинець, жительки с. Бурдюг та вчителі, учні й батьки Мошанецької ЗОШ (керівник Віра КОРЖУК). Всі ці люди напекли всілякого печива та великодніх бабок. І не просто напекли, а ще й оформили дитячими малюнками з написами: «Повертайся живим», «Нас не зламає війна…», «Ми за мир», «Дякуємо за мирні ночі», «Ми віримо у Вас».
У Страсну п’ятницю організаторка акції Алла ІЛАШ ці великодні кошики передала представникам прикордонного загону, військкомату й територіальної оборони. Але, перед тим як відвести гостинці нашим захисникам, настоятелі храмів смт Кельменці В’ячеслав та Олег здійснили обряд освячення пасхальних кошиків.
«Слід відмітити, що, користуючись такою нагодою, для наших захисників і на передову була ще сформована допомога із тих речей, про які просили наші хлопці, а саме: спальні мішки та каримати, ліки та засоби гігієни, футболки та носки, тушонки та консерви Ж/Б, чай та кава, цукор й соняшник, тощо, – відзначила Алла Петрівна й наголосила, що протягом 60 днів війни це вже неперша гуманітарна допомога, яка надається нашим захисникам. – Допомога нашим оборонцям, як і переселенцям, формується із гуманітарної допомоги, яку надають заробітчани, підприємці та жителі нашої громади».
Щирі слова вдячності висловлює селищний голова Богдан ОЛІЙНИК кожній небайдужій людині нашої громади: заробітчанам, підприємцям та жителям - які словом і ділом, матеріально й фізично, хто як може, долучається до підтримки наших воїнів:
- Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю Вам оптимізму, міцного здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям нашої громади, завдяки яким наш народ стоїть і обов’язково переможе!
За небайдужість й добросердечність доземний уклін Вам!
Христос Воскрес! Воскресне й Україна!