Воскресне Бог - Воскресне Україна!

Дата: 26.04.2022 09:09

Великдень – найголовніший день християнського календаря. Неможливо уявити це свято без писанок.   Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і любові.
    Цьогоріч свято Пасхи- особливе!  І кожний  готуюється до свята теж по - особливому. Особливий захід провела класний керівник 8 класу Перковецького НВК ,Ірина Дереторська,  яка запросила на майстер клас  писанкарства  свої учениць. Дівчатка,  при написанні писанок , в свою роботу  вкладали  віру,віру в завтрашній день,надію ,надію на мир та любов,любов до Бога,до України.
Особлива писанка вийшла у Вероніки Бей, яка переїхала з тимчасово окупованої території. І це була її перша писанка в житті.  Емоції переповнювали всіх присутніх. Разом до перемоги!
Директор Перковецького НВК Клавдія Герасимчук.