День Землі у Перковецькому НВК

Дата: 26.04.2022 09:04

22 квітня у всьому світі відзначають День Землі. Учні Перковецького НВК теж долучились до природоохоронної діяльності та екологічної просвіти.

Вчителем біології та географії Катериною БАЙРАЧНОЮ проведено круглий стіл, із використанням дистанційних технологій, для учнів 5 – 7  класів «День Землі: минуле, сьогодення, майбутнє». Між учнями 8 – 10 класів організовано он-лайн - диспут «Екологічна складова Концепції сталого розвитку - спосіб збереження біосфери»

Учасники виховних заходів активно обговорювали антропогенні чинники змін навколишнього середовища, проблеми та  можливості впровадження стратегії сталого розвитку,  їх стимулювання на рівні регіональних систем, окреслили ідеї, переваги власного внеску для захисту та відновлення природних екосистем.

Учні вирішили зайнятись  природоохоронною діяльністю в межах своїх домогосподарств, із задоволенням ділились своїми успіхами у вигляді фотозвітів. Вони допомагали батькам садити квіти, доглядати дерева, прибирати території біля своїх домівок, наводили лад вулицями села, схилів яру, продемонструвавши цим не лише свої знання з природничих дисциплін, а й бажання відновлювати, змінювати довкілля, покращувати його стан.

Всі учасники навчально  - виховного процесу з нетерпінням чекають на перемогу нашої держави над країною - агресором, мирного неба, аби знову зустрітись на шкільному подвір’ї, об’єднати свої зусилля й разом оберігати природу рідного краю, багатства України. Діти розуміють, що День Землі відзначається, аби звернути увагу на те, що природні ресурси нашої планети потрібно берегти не лише для забезпечення власних потреб, але й для існування наступних поколінь.

Директор Перковецького ЗЗСО Клавдія ГЕРАСИМЧУК  Фото без опису