Дата: 13.04.2022 17:18

В останню путь з військовими почестями провели двох патріотів, вірних синів Кельменеччини.

Попрощатися з полеглими Героями, вшанувати пам’ять Сергія та Віктора, подякувати їм за подвиг прийшло багато місцевих жителів, керівництво територіальної громади, військовослужбовці, представники місцевих церков та вимушені переселенці.

Селищний голова Богдан ОЛІЙНИК висловив всім присутнім та рідним співчуття та завірив, що москалям ніхто й ніколи не пробачить їх агресію: «Або на цій землі, або на небесах вони понесуть відповідальність за ті злочини, які вони вчиняють на нашій землі.»

Військовослужбовці РТЦК та СП Дністровського району запевнили, що побратими гідно помстяться рашистам за смерть Сергія та Віктора, і, що  вже незабаром усі українські території будуть звільнені і мир запанує на Українській землі!

Родинам загиблих на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах Збройних Сил України вручено пам’ятні листи пошани та скорботи  підписані Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України, в яких записано: «Як Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України схиляюсь перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна, чинами якого уславлений Володимирів Тризуб».