Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 17.03.2022 12:49

Сьогодні, 17 березня, в селищній раді відбулося  позачергове  засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення  щодо  уточнення  показників  бюджету  Кельменецької  селищної  територіальної  громади  на  суму 840000,00 грн.,  за  рахунок  вільного  залишку  коштів  селищного  бюджету. Виділені кошти  спрямовані на фінансування заходів    (матеріально-технічне забезпечення, облаштування приміщень) передбачених програмами «Підвищення ефективності діяльності підрозділів 31 прикордонного загону на 2021-2022 роки» – 400000,00 гривень, «Підвищення ефективності діяльності Кельменецького  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки» - 290000,00 гривень та «Програма безпеки на території  Кельменецької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки – 150000,00 гривень.

Дане  рішення  прийняте з метою забезпечення здійснення в умовах воєнного стану заходів загальної   мобілізації, національної безпеки та усунення загрози небезпеки державній   незалежності України, її територіальної цілісності.