Перемоги учнів КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» на ІІІ Всеукраїнському відкритому конкурсі виконавців-інструменталістів «Обдаровані»

Дата: 17.02.2022 15:17

Січень 2022 року став для учнів КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» місяцем перемог на ІІІ Всеукраїнському відкритому конкурсі виконавців-інструменталістів «Обдаровані», який цього року проходив у дистанційному форматі у зв’язку з карантином.

Викладачі музичної школи зуміли забезпечити спілкування з учнями та проведення уроків у онлайн-режимі, організувати дистанційну форму навчання та підготувати своїх вихованців до участі у всеукраїнському конкурсі. І успіхи не забарилися:

Номінація баян / акордеон

лауреат ДРУГОЇ ПРЕМІЇ - Ілля Москалюк, учень 5 класу, середня категорія І (11-12 років), викладач Едуард Москалюк;

ДИПЛОМАНТ - Микола Кушнір, учень 5 класу, старша категорія (15-18 років), викладач Інна Рошко.

Номінація - фортепіано

лауреат ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ - Софія Козак, учениця 6 класу, середня категорія І (11-12 років), старший викладач Алла Коржос.