Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою

Дата: 16.02.2022 16:26

16 лютого 2022 року селищний голова Богдан ОЛІЙНИК взяв участь у засіданні комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території району, яке провів перший заступник голови Дністровської районної державної адміністрації Роман МАЛИШ.

В ході засідання розглянуто питання:

1. Про план заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року у Чернівецькій області.

2. Про фізичну доступність адміністративних будівель та споруд, в яких фактично розташовуються районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування.

3. Про електронну версію «Довідка безбар’єрності».

Члени комітету обговорили питання необхідності змін у нормах, що стосуються містобудівної сфери, дотримання норм безбар’єрності та надали пропозиції щодо основних індикаторів виконання заходів у рамках Національної стратегії.