З турботою про кожного

Дата: 11.02.2022 15:43

З метою реалізації комплексних заходів підходу та нового рівня організації адресної підтримки малозабезпечених верств населення, комплексного підходу до надання соціальної допомоги інвалідам, одиноким та багатодітним родинам, людям похилого віку та іншим незахищеним категоріям громадян у рамках виконання Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки Кельменецької селищної територіальної громади, 11 лютого 2022 року відбулося перше засідання Комісії з розподілу коштів Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки Кельменецької селищної територіальної громади (далі Комісія) під керівництвом Дмитра ВЛАСОВА, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У засіданні брали участь директор Кельменецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), головний лікар КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня», начальник відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради, начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом селищної ради, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер селищної ради, начальник фінансового відділу селищної ради, староста Вартиковецького старостинського округу, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді селищної ради.

На засіданні Комісії розглядались питання:

1. Про надання грошової допомоги на лікування.

2. Про надання матеріальної допомоги для заявників з числа учасників бойових дій, які брали безпосередню участь у зоні проведення АТО/ООС.

3. Про надання матеріальної допомоги жительці громади, якій виповнилося 100 років з дня народження.

У ході засідання Комісії були розглянуті заяви щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам, особам з інвалідністю та особам, що потребують дороговартісного лікування, дітям з інвалідністю підгрупи А.

За результатами розгляду питань були прийняті рішення про призначення допомоги та її розмірів відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам Кельменецької селищної територіальної громади за рахунок коштів програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки, виходячи із передбачених у місцевому бюджеті обсягів видатків на ці цілі.