Зразки заяв

Дата: 17.01.2022 10:18

Прізвище ім’я по батькові

Клопотання

Прошу затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки і передати її у власність за кадастровим номером 73220_____00:0__:00__:_______ площею __________ га цільове використання за адресою: Чернівецька область Дністровський район с. (Село, вул. № або Урочище)

2. Копія проекту землеустрою
  4.

Раніше у власність або користування за даним цільовим призначенням земельні ділянки не отримували. Право на безоплатну приватизацію згідно ст. 116, 118 Земельного кодексу України, за даним цільовим призначенням не використав(ла)

_______________________________________________________________________ .                                                             (підпис)

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-VI надаю згоду на обробку моїх особистих персональних даних.

_____________________________________________________________              (підпис)

Інформацію про рішення по моїй заяві прошу надати в телефонному режимі.

Від письмової відповіді на мою заяву відмовляюсь ______________________________

(підпис)

“___” “_________” 2022 року.                                           ______________________________

Клопотання

Прошу затвердити технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості і передати її у власність за кадастровим номером 73220_____00:0__:00__:_______ площею ___________ га цільове використання за адресою: Чернівецька область Дністровський район с. (Село, вул. № або Урочище)

2. Копія технічної документації із землеустрою
  4.

_______________________________________________________________________                                                               (підпис)

____________________________________________________________________ (підпис)

Інформацію про рішення по моїй заяві прошу надати в телефонному режимі.

Від письмової відповіді на мою заяву відмовляюсь ____________________________

Клопотання

Прошу дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність орієнтовною площею __________га цільове використання за адресою: Чернівецька область Дністровський район с. (Село, вул. № або Урочище)

1. Копія паспорта та ідентифікаційного номера