Перемога юного гітариста, учня КЗ «Кельменецька музична школа ім. М.Ткача» на IІІ Міжнародному конкурсі “Гітарограй”

Дата: 11.01.2022 11:50

Вітаємо з перемогою Білого Дмитра, учня КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» та старшого викладача Галина Герцяк з ІІІ місцем (номінація "Гітара соло", I вікова категорія) на IІІ Міжнародному конкурсі “Гітарограй” на краще виконання творів Костянтина Чечені та Аліни Бойко, який проходив в рамках Міжнародого фестивалю-конкурсу гітарного мистецтва “ГітАс” 30.12.2021 у м. Києві у два тури.

Програма виступу конкурсантів включала два твори: твір Костянтина Чечені, та твір Аліни Бойко.

Автори конкурсних творів оцінили виступи з урахуванням складності програми, артистизму, культури звуку, художнього виконання та технічної досконалості.

Організатори:

директор - Костянтин Чеченя, голова Асоціації гітаристів НВМС, заслужений діяч мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, композитор;

художній керівник - Аліна Бойко, заступник голови Асоціації гітаристів НВМС, лауреат міжнародних конкурсів, викладач-методист, композитор.

Щира подяка старшому викладачу Галині Герцяк за клопітку працю та безмежне терпіння, Білому Дмитру - надалі крокувати до поставлених цілей, досягати нових вагомих здобутків та мистецьких висот.