Приписка громадян 2005 р.н. до призовної дільниці Дністровського РТЦКта СП

Дата: 10.01.2022 12:52

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з січня по березень 2022 року проводиться приписка до призовних дільниць Дністровського району Чернівецької області громадян 2005 року народження.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2005 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Дністровського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці та які зареєстровані і проживають:

- на території Кельменецької та Лівинецької територіальних громад, зобов’язані прибути за адресою: смт Кельменці, вул. Чорновола, 1, Дністровський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки;

- на території Хотинської, Рукшинської, Недобоївської, Клішковецької та Мамалигівської об’єднаних територіальних громад, зобов’язані прибути за адресою: м. Хотин, вул. Незалежності, 32, перший відділ Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

- на території Сокирянської та Вашковецької об’єднаних територіальних громад, зобов’язані прибути за адресою: м. Сокиряни, вул. Центральна, 66, другий відділ Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

- на території об’єднаної територіальної громади м. Новодністровськ, зобов’язані прибути за адресою: м. Новодністровськ, мікрорайон «Сонячний», 1/1, КНП «Новодністровська міська поліклініка»;

у визначений для них час, маючи при собі документи, зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою, маючи при собі документи, що посвідчують особу. Дату прибуття буде доведено додатково.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та його відділів.

Начальник Дністровського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

підполковник                                                                          О.ГЛАДКИЙ