Вітання селищного голови Богдана Олійника з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2022 09:33

Шановні жителі громади!

Щиросердно вітаю Вас із величним християнським святом Різдва Христового!

Цей день завжди є особливим, це час, коли усі найзаповітніші мрії здійснюються, а дива чекають нас на кожному кроці. Дні світлого Різдва Христового завжди нагадують нам про добро, чуйність, щедрість, турботу про ближнього, злагоду і милосердя.

Зазвичай, Різдво відзначають у родинному колі. Тому нехай на кожного, хто святкує разом із вами, кожного, хто за певних причин не зміг приєднатися до сімейного затишку сьогодні, разом із різдвяною зіркою зійде Боже благословення і принесе у ваші домівки здоров’я, добро, злагоду, мир та достаток. Нехай тепло різдвяної свічки та спів української колядки зігрівають ваші серця протягом усього року.

Цього світлого дня хочу побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я і всіх благ! Нехай виправдаються всі сподівання і збудуться найзаповітніші мрії!

З повагою,

селищний голова                                                                  Богдан ОЛІЙНИК