Мешканка громади відзначила столітній ювілей

Дата: 05.01.2022 16:11

Непересічна подія відбулася сьогодні у селі Дністрівка нашої громади: столітній ювілей відзначила поважна і мудра жінка Фекла Мокрогуз.

Кожна така подія є, безперечно, гордістю громади, адже у кожного з ювілярів своя історія та власні секрети довголіття. У такий день хочеться, щоб люди, які заслуговують на нашу сердечну вдячність і глибоку повагу, були поруч, щоб ми могли почути їхні спогади і роздуми про пройдений шлях, а вони мали можливість почути про те, яку особливу роль займають у житті інших.

З поважним Днем народження довгожительку вітали рідні та близькі. Доєдналися до привітань і заступник селищного голови Дмитро Власов та староста Дністрівського старостинського округу В’ячеслав Цекало, та  вручили ювілярці Подарунковий сертифікат на 1000 грн.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже стільки прожитих літ, а вона і досі радує свою сім'ю привітністю та оптимізмом.

Тож бажаємо ювілярці міцного здоров'я, гарного настрою, бадьорості та родинного тепла.