ЗА ТИЖДЕНЬ – РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗНО–2022

Дата: 30.12.2021 11:52

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти 5 січня розпочнеться реєстрація для участі у пробному ЗНО і триватиме до 22 січня 2022 року.

Кожен охочий взяти участь у пробному ЗНО зможе зареєструватися на сайті Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти, оплатити відповідну послугу, а вже 19 березня і 26 березня відчути атмосферу реального тестування.

Участь у пробному тестуванні дасть змогу учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час.