Відбулася зустріч із ветераном війни
З метою формування у молодого покоління активної громадської позиції, розвитку патріотичної свідомості та вшанування подвигу Захисників та Захисниць України у Кельменецькому ліцеї-опорному закладі Кельменецької селищної ради з учнями 5-А класу, за участі Кельменецького селищного центру соціальних служб Мальвіни Бабій та головного спеціаліста з питань безпеки в освітньому середовищі відділу освіти культури та спорту Тетяни Повержук, відбулася зустріч із ветераном російсько-української війни.
Головний сержант Олег Числаш - начальник варти 24-го полку, 2-го батальйону 1 роти Національної гвардії України проходив службу в Серебрянськім лісництві з 12-тою бригадою АЗОВ, у Покровську служив із 14-тою бригадою Червона калина. Олег Сергійович розповів учням про свою службу, побратимів, мужність українських військових, труднощі війни і важливість миру.
Участь і заході також взяли Альона Бушинська - інспектор служби освітньої безпеки та Ірина Білобрицька - вчитель української мови та літератури Кельменецького ліцею-опорного закладу.
Діти з великою увагою слухали розповідь військового, ставили запитання та щиро цікавилися досвідом гостя. Зустріч стала важливим уроком патріотизму, поваги до Захисників України та усвідомлення ціни миру.
Мальвіни Бабій - фахівець із супроводу ветеранів війни.

