Сповідався Слову, як квітка сонцю

Дата: 18.10.2023 15:20

У пору золотої осені 18 жовтня 1953 року в селі  Лукачани прийшов у цей світ прекрасний син Буковинської землі, гордість Кельменеччини, колишній кореспондент Національного радіо у Чернівецькій області,    Заслужений журналіст України Микола Сергійович Смолінський. Можливо саме тому золото своєї душі він дарував людям, роздумуючи над кожним відрізком життя свого героя, розповідаючи як про близьку і дорогу людину. Його незабутні і шедевральні репортажі оцінити неможливо.

Дивовижний голос, що нагадував мову скрипки Страдіварі протягом понад трьох десятиліть був візитівкою Чернівців та всієї Буковини. Миколу Смолінського знали у Швеції, Канаді, Америці, Австралії, адже він виходив на Всесвітнє радіо «Україна». В осінню пору з усього світу йому надсилали вітальні телеграми.

Ось уже більше 18-ти років він із Всесвітом. Листопадиться осінь. Його осінь. Уже без нього. Але він з нами і ми з ним.

З нагоди 70-річчя від дня народження буковинського Соловейка, Кельменецька центральна бібліотека підготувала літературний репортаж «Сповідався Слову, як квітка сонцю».

Запрошуємо всіх до перегляду.

Кельменецька центральна бібліотека

Фото без опису​​​​​​​