Мудрі й багаті літами

Дата: 03.10.2023 15:26

2 жовтня у малій залі Кельменецького центрального будинку народної творчості та дозвілля відбулась святкова програма, приурочена Дню ветерана в Україні та Міжнародному дню людей похилого віку.

Хвилиною мовчання згадали усіх, хто віддав життя за територіальну цілісність України, а також вшанували світлу пам'ять колишніх голів та членів ветеранської організацій Кельменеччини: Василя ФЛОРЯКА, Григорія МАЛОГО, Івана ТИМЧУКА, Віктора ПЕРЕДЕРКА.

До присутніх звернувся заступник селищного голови Дмитро ВЛАСОВ, який вручив почесну відзнаку Чернівецької обласної організації ветеранів України «Почесний ветеран Буковини» голові ветеранської організації Любові ПАЛАМАРЧУК, ветеранам праці громади Івану ПИЛИПЧУКУ, Василю ТУРЖАНСЬКОМУ, Світлані МОМОТЮК.

Свою творчість дарували: ансамбль народної пісні «Родина» (керівники Тетяна ДВОРСЬКА та Дмитро ВОЛОШИН), Анна ПАУК, Раїса ПРИСАКАР, Наталя РЕГУЛЬСЬКА, дует у складі Миколи ГАНІНА та Володимира ПАЛАМАРЧУКА, Віра ГЛАДЧУК, учасники танцювальної школи «Подих танцю» (керівники Наталія КОРНІЙ та Олена БУРДЕЙНА-ФІЛІПЕЦЬ).