Квіти – душа Землі

Дата: 05.06.2023 16:58

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища.

Світ навколо нас прекрасний, дивний, і ми – часточка цього незвичайного світу. І щораз відкриваємо для себе щось нове. Дивуємося і захоплюємося. Хіба це не чудо – розмаїтність форм і незвичайна палітра фарб нашої природи? Й одне з дивовижних творінь природи – це квіти. Саме квітам і був присвячений еко- репортаж «Квіти – душа Землі», проведений в читальному залі Кельменецької центральної бібліотеки. Учасники заходу розповідали про свої улюблені квіти та розмірковували, що ж потрібно зробити корисного, щоб квіти і природа навколо радувала нас.

На виставці-композиції «Зелений дивосвіт природи» був справжній квітковий рай, адже її прикрашали ніжні, багатобарвні, пишні і такі до запаморочення пахучі квіти Божественної краси. А про вирощування квітів та про особливе місце маленьких «муз» у творчості письменників можна було дізнатися, поринувши у чарівний світ літератури.

Тож читайте, пізнавайте, даруйте і вирощуйте квіти, вони роблять наше життя щасливішим!

Віоріка Дєдова – завідувач відділу обслуговування Кельменецької центральної бібліотеки