Юні футболісти на турнірі

Дата: 29.06.2022 15:00

Спекотного дня, двадцять восьмого червня, в рамках відзначення 26-ої річниці Дня Конституції незалежної України, на майданчику зі штучним покриттям, що розташований у Кельменцях зібралися юні футболісти щоб позмагатися за перемогу в турнірі з міні-футболу, присвяченому Дню Конституції. Навіть неймовірна спека не завадила трьом командам зустрітися на футбольному полі та продемонструвати присутнім майстерну гру. Отож, за перемогу в турнірі змагалися команди кельменчан: ДЮСШ-1, ДЮСШ-2, ДЮСШ-3, які тренуються під керівництвом Олександра Котова.

Перед початком турніру з привітальною промовою до юних футболістів звернулися заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола Довгань та начальник відділу освіти, культури та спорту Василь Качан, котрі побажали юнакам вдалої гри та нових спортивних звершень.

Приємно, що до  команди долучаються нові молоді учасники, котрі з перших ігор демонструють хороший результат.

Через понад дві години гри визначилися лідери турніру. Отож, у результаті зіграних ігор на першу сходинку переможного п’єдесталу піднялася команда ДЮСШ-1, друге місце посіла команда ДЮСШ-3, «бронзу» турніру отримала команда ДЮСШ-2.

Кращими гравцями спортивного дійства стали: Артем Долгий, Олександр Дерев’янко, Максим Рябий, Олександр Боднар; відзначили медалями Назара Кімаковського та Матвія Паламаря, як новачків команд, котрі продемонстрували хорошу майстерну гру.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень на спортивній ниві.

Аліса РУСНАК. Газета «Рідне слово». Фото авторки та Дмитра Диголяна.Фото без опису