Кельменецька селищна рада
Чернівецька область, Дністровський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Графік особистого прийому громадян

ГРАФІК

особистого прийому громадян

у Кельменецькій селищній раді

 

Прийом здійснює

Посада

Дні і години

прийому

ОЛІЙНИК

Богдан Олександрович

Селищний голова

кожен понеділок

місяця

з 9.00 до 16.00 год.

 

ГРУБИЙ

Станіслав Дмитрович

Заступник

селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

кожен четвер

місяця

з 9.00 до 16.00 год.

ВЛАСОВ Дмитро Васильович

Заступник

селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

кожна середа

місяця

з 9.00 до 16.00 год.

ДОВГАНЬ

Микола  Олександрович

Заступник

селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

кожен понеділок

місяця

з 9.00 до 16.00 год.

ДВОРСЬКИЙ

Роман Михайлович

Заступник

селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

кожен вівторок

місяця

з 9.00 до 16.00 год.

ГОРОБЕЦЬ Анатолій Іванович

Секретар

ради

кожен вівторок

місяця

з 9.00 до 16.00 год.

 

РАРЕНКО

Людмила Дмитрівна

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету

кожна п’ятниця

місяця

з 9.00 до 16.00 год.

ГРИГОРОШЕНКО

Віктор Васильович

Староста Бабинського старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

СУХАР

Станіслав Іванович

Староста Бернівського старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ПЕРЧУК

Тетяна Василівна

Староста Бузовицького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ГУЛЬКО

Алла Петрівна

Староста Бурдюжського старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ПАСІЧНИК

Володимир Вікторович

Староста Вартиковецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ЧВАРЮК

Андрій Володимирович

Староста Вовчинецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ПАНКЕВИЧ

Тетяна Ананіївна

Староста Вороновицького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

КНИШ

Олег Володимирович

Староста Грушовецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ЦЕКАЛО

В’ячеслав Миколайович

Староста Дністрівського старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

САРАКУЦА

Віктор Олексійович

Староста Івановецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ВАРВАРЮК

Леонід Васильович

Староста Комарівського старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ГРЕЧАНИЙ

Андрій Анатолійович

Староста Ленковецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

ГРУБА

Антоніна Василівна

Староста Мошанецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

НАЗАРОВ

Юрій Миколайович

Староста Нелипецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

БАБИНСЬКИЙ

Андрій Васильович

Староста Новоселицького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

БІЛИК

Віссаріон Дмитрович

Староста Перковецького старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

КУЧЕЙНИК

Світлана Василівна

Староста Росошанівського старостинського округу

понеділок

з 8.00 до 16.00 год.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь